Praktické lékařství

Praktické lékařství

Praktické lékařství je obor lékařské péče zaměřený na primární péči o dospělé pacienty a na záležitosti rodinné medicíny. Praktický lékař léčí akutní a chronická onemocnění, poskytuje preventivní péči a vzdělává lidi v oblasti zdraví.

Praktický lékař s nadstandardním přístupem

Našim pacientům nabízíme jiný přístup, než je v našich končinách obvyklým standardem. Klademe důraz nejen na vysokou odbornou úroveň naší péče, ale velice nám záleží také na tom, aby se u nás pacient cítil dobře a abychom s ním navázali vztah založený na důvěře a respektu. Laskavý přístup lékaře dokáže často léčit účinněji než nejmodernější přístroje, které u nás ale samozřejmě také najdete. O vysoké úrovni naší lékařské péče svědčí i to, že jsme jako první soukromá klinika v České republice získali certifikát kvality od Spojené akreditační komise.

  • zajištění komplexní léčebně preventivní péče praktickým lékařem 
  • preventivní prohlídky se zaměřením na prevenci civilizačních a nádorových onemocnění
  • možnost provádění CRP, Streptestu, Hemocultu a dalších diagnostických vyšetření
  • očkování (chřipka, tetanus, hepatitida, klíšťová encefalitida a další)
  • vyšetření pro řidičský průkaz, zbrojní pas, přihlášky ke studiu na VŠ atd.
  • 24hodinová konzultační telefonická služba a možnost výjezdů lékaře ke klientovi domů
  • výpisy ze zdravotnické dokumentace (pro potřebu praktického lékaře)

Dobrá komunikace, respekt k vaší důstojnosti, příjemné prostředí

V Canadian Medical na vás čeká příjemné prostředí přívětivý personál. Respekt k pacientovi a vysoká úroveň komunikačních schopností patří k naprosto samozřejmé výbavě všech našich zaměstnanců. Lékaři jsou zvyklí naslouchat a podrobně vás informovat o vašem zdravotním stavu i o možnostech léčby. Samozřejmé je pro nás i to, že pacienta doprovází například někdo z rodiny, kdo je přítomný u vyšetření. Pokud s sebou k lékaři budete muset vzít své děti, sestřičky se o ně rády postarají. Zcela jistě vás potěší také to, že naše ordinace jsou v příjemném prostředí a že objednáváme na konkrétní hodinu a čekání je minimální.

Výjimečný tým praktických lékařů

Tým našich praktických lékařů tvoří respektovaní odborníci s dlouholetou klinickou zkušeností a výborným renomé.

Špičkové moderní vybavení

Naší snahou je poskytovat komplexní lékařskou péči pod jednou střechou a tomu přizpůsobujeme i vybavení.  Naši praktičtí lékaři mají v ordinacích k dispozici špičkové vybavení, umožňující základní laboratorní vyšetření přímo v ordinaci (CRP, glykémie, INR, streptest, FOB), dále EKG, EKG holter monitorování, 24hodinové monitorování krevního tlaku, ultrazvuk, rentgen či ergometrii a spirometrii.  

Návazná komplexní péče

Canadian Medical poskytuje kromě služeb praktického lékaře také péči řady specialistů, kteří se o vás postarají v případě, že budete potřebovat cíleně zaměřenou léčbu. Během krátké doby tak můžete absolvovat na jednom místě i velice komplexní léčbu, kterou vám poskytnou zkušení lékaři – ti spolu navíc spolupracují a sdílejí jednu dokumentaci. Canadian Medical také nově disponuje moderními operační sály na pobočce Waltrovka, kde vás naši specialisté z řad ortopedie, gynekologie, urologie či chirurgie dokáží v rámci jednodenní chirurgie ve velmi krátkých termínech operovat. Canadian Medical též spolupracuje se širokou škálou dalších ambulantních specialistů i nemocnic, kde vám v případě potřeby zařídíme požadovaná vyšetření v co nejkratším termínu.

Preventivní medicína

Součástí našich služeb je i preventivní medicína. Našim klientům nabízíme především základní preventivní prohlídku, kardiologické preventivní vyšetření a komplexní onkologický screening. Více o našich preventivních prohlídkách.

Lékařská pohotovost, domácí návštěvy, asistenční služby

Našim klientům poskytujeme nepřetržitou pohotovostní službu. V případě potřeby můžete v kteroukoliv noční či denní dobu kontaktovat našeho lékaře a poradit se s ním. V akutních případech vás náš lékař navštíví u vás doma (do hranic hlavního města Prahy) a to po ordinačních hodinách hlavní kliniky na Praze 6. Kromě pohotovosti poskytujme i další nadstandardní služby, jako je dovoz léků až k vám domů, odvoz na vyšetření mimo Canadian Medical nebo asistence při hospitalizaci.

Lékaři a ordinace

Vyberte kliniku

Vyberte obor léčby

Jazykové znalosti

Další nastavení

Zrušit všechny filtry

{{doctor.name}}

{{doctor.role}} , {{specialization}}

{{clinic}}

Jazykové znalosti: {{language}}

Nebyly nalezené žádné záznamy

Články z oboru Praktické lékařství

Více článků

Sezóna klíšťat je za dveřmi. Jak rozeznat nemoci, které způsobují?

Video s MUDr. Lenkou Rudolfovou: Co můžeme udělat pro svá játra, aby byla zdravá?

Otrava houbami: MUDr. Lenka Rudolfová hostem ČRo Dvojka

MUDr. Miluše Vostradovská: druhy tasemnice, příznaky a léčba

Články a novinky

Článek

Nesladký život aneb jak žít s cukrovkou téměř naplno

Článek

Nezdravým životním stylem se řítíme do záhuby

Článek

Očkovat se proti chřipce? Doporučujeme všem

Článek

Obezita se čím dál častěji týká i mladších

Novinka

Canadian Medical je akreditované a certifikované pracoviště

Novinka

Nové posily na klinikách Canadian Medical

Novinka

Vasektomie v otázkách a odpovědích

Článek

Budoucnost zdraví je v digitalizaci

Článek

Očkování proti chřipce začíná

Nechte si posílat novinky