Náš příběh

Historie Canadian Medical sahá do počátku devadesátých let, kdy byla v Praze kanadskými lékaři založena malá klinika s cílem poskytovat cizincům žijícím v Praze lékařskou péči ve standardu, na který byli zvyklí z Kanady nebo USA. Dnešní Canadian Medical je součástí české zdravotnické skupiny EUC a přeměnilo se na největší síť prémiových klinik v České republice.

Lékařskou péči poskytuje na devíti klinikách v Praze a Brně a své služby rozšířilo i o lůžkové oddělení se dvěma nejmodernějšími operačními sály. Jsme zařízením první volby pro anglicky mluvící cizince žijící v Praze. Staráme se o řadu pracovníků ambasád a v případě potřeby také o ty nejslavnější hollywoodské herce, kteří přijeli natáčet do Prahy.

Největší část pacientů Canadian Medical dnes ale tvoří česká klientela, která se chce starat o své zdraví co nejlépe a hledá vysoký standard péče. Díky fúzi se společností EUC Premium,která původně spadala do skupiny Medicover, se společnost Canadian Medical stala také největším poskytovatelem lékařských služeb pro zaměstnavatele v České republice.

Články a novinky

Novinka

Nová mobilní aplikace myCANADIAN

Novinka

Otevírací doba - léto 2020

Článek

Moje tělo po porodu – omyly, mýty, pravdy a polopravdy

Novinka

Léčebně preventivní péče – rozšíření provozu našich klinik

Článek

Hypertenze: Nenápadný zloděj zdraví

Článek

Moderní způsoby, jak zvládnout menstruaci

Novinka

Testujeme na přítomnost COVID-19 a protilátek

Novinka

Léčebně preventivní péče o kojence a batolata v době mimořádných opatření

Článek

Jak vyzrát na křečové žíly? Pohybem i kompresními podkolenkami

Nechte si posílat novinky