Dny zdraví

Nabídněte svým zaměstnancům více než standardní benefity a zaměřte se na jejich zdraví

Chcete být zaměstnavatelem, který pečuje o své zaměstnance?

Přejete si, aby Vaši zaměstnanci byli zdraví a pracovali efektivněji?

Motivujte své zaměstnance a pojďte s námi uspořádat DNY ZDRAVÍ přímo na Vašem pracovišti.

Vyberte si z našich programů

Pohyb bez chyb

Ergonomie

Předejděte únavě, či bolestem způsobených špatným držením těla. Naučíme vás, jak správně sedět, upravit si pracovní místo a správné protažení přetěžovaných partií, abyste zamezili změnám při držení těla. Seminář trvá přibližně 120 minut, maximální kapacita 20 osob. Individuální ergonomická konzultace s cvičením trvá cca 30 minut.

Ať tělo nebolí

Fyzioterapie

Víte, že bolest zad je celosvětově nejčastější příčinou pracovní neschopnosti? Ať jde o bolavá záda, zablokovanou krční páteř, ztuhlé klouby, zkrácené vazy či namožené svaly, pomoc a cestu k nápravě najdete právě v tomto programu. Seminář trvá přibližně 120 minut, maximální kapacita 20 osob. Individuální fyzioterapie či masáže trvají cca 30 minut.

Tohle dáme

Školení první pomoci

Víte, jaký je nový, efektivnější způsob resuscitace, který se od dříve používaných metod zásadně liší? Naučte se v kritické situaci rychle a správně jednat a zachraňte lidské životy. Každý zaměstnanec obdrží certifikát o absolvování kurzu. Školení trvá cca 120 minut, kapacita maximálně 15 osob.

Srdeční záležitost

Testy

Nejčastější příčinou úmrtí v České republice jsou srdeční a kardiovaskulární choroby, proto je důležité, abychom se začali více zajímat, jaký je stav našeho srdce a oběhového aparátu. Chcete mít jistotu, že váš kardiovaskulární systém není v ohrožení? Díky krevnímu testu lze z jediné kapky stanovit hladiny látek, které oběhový systém nejvíce ovlivňují. Vyšetření zaměstnance trvá cca 12 minut.

Oči v pohodě

Oftalmologie

Oči jsou každodenně namáhány monitorem anebo jinou zobrazovací technikou, proto je potřeba o svůj zrak pečovat. Program nabízí individuální konzultace, vyšetření pomocí moderní diagnostické techniky i relaxační techniky. Vyšetření zaměstnance cca 15 minut.

Nohama to nekončí

Plantoskopie

Nesprávné postavení nohy má přímý vliv na držení celého těla. Ploché nohy, nestejně dlouhé kosti, vbočené kotníky atd., způsobují změny v postavení páteře, narušují anatomické uspořádání kostry, a to pak negativně působí na celý náš organizmus. Vyšetření zaměstnance trvá cca 15 minut.

Pevně v rukách

Vyšetření karpálního tunelu

Pokud při práci vykonáváte činnosti jednostranně zatěžující ruce jako je práce na počítači, můžete být ohrožení syndromem karpálního tunelu. Vyšetření zaměstnance trvá cca 15 minut.

Zuby naše vizitka

Dentální hygiena

S námi máte možnost naučit se opravdu účinnou techniku čistění zubů a přispět tak k zachování vlastního zdravého chrupu a předejít vzniku kazů. Přednáška a workshop jsou koncipovány pro 20 osob, délka 120 minut, při vyšším počtu účastníků může být delší.

Ve své kůži

Dermatologie

Navštivte preventivní vyšetření kůže dermatologem, které pomáhá včas odhalit závažná onemocnění. Vyšetření zaměstnance trvá cca 15 minut.

Odhalíme, co je třeba

Onkologická prevence ona + on

Preventivní workshop #Prsa#Koule s praktickým nácvikem na pomůckách. Je důležité odhalit riziko včas. Seminář trvá 60 minut, kapacita 20 osob.

Hlavou to začíná

Rozvoj osobnosti

Poznejte nové techniky, rozvíjející různé osobnostní schopnosti a osvojujeme si nové dovednosti pod vedením zkušeného psychoterapeuta či psychologa a upevněte své duševní zdraví. Seminář trvá 90 minut, kapacita 20 osob.

Jídlo jinak

Výživové poradenství

Co je, či není zdravé, po čem přibíráme, a co naopak pomáhá k hubnutí? Pro ty, kdo chtějí čerpat z nejnovějších, medicínsky ověřených zdrojů je tu přednáška trvající 60 minut, kapacita je 20 osob. Individuální poradenství s měřením přístrojem InBody trvá cca 20 minut.

Máte vlastní nápad na workshop či seminář? Rádi Vám je pomůžeme zrealizovat.

Proč DEN ZDRAVÍ s námi?

Máme dlouholeté zkušenosti
Skladbu programu Vám ušijeme na míru
Používáme moderní diagnostické přístroje
Jednotlivé programy realizují pouze zkušení lékaři, zdravotní sestry a zdravotní specialisté
Vybrané programy zajišťujeme v českém i v anglickém jazyce

Články a novinky

Článek

Jak vyzrát na křečové žíly?

Novinka

MUDr. Jana Krabcová, Ph.D.: FOTONA umí omladit pleť i vyřešit kožní problémy

Článek

Snažíte se přestat s kouřením? Dodržujte pravidlo čtyř D!

Článek

Výsledky průzkumu: Klienti nás chválí a doporučují svým blízkým

Novinka

Novinka: Prémiová domácí zdravotní péče Včelka

Článek

Jednodenní chirurgie umožní rychlý návrat do běžného života. Proto je u klientů stále populárnější

Článek

Sezona plavek se blíží! Jak na bronzovou pokožku bezpečně?

Článek

Sklerotizace

Článek

Připravujeme: Nové pracoviště žilní chirurgie

Nechte si posílat novinky