Dny zdraví

Nabídněte svým zaměstnancům více než standardní benefity a zaměřte se na jejich zdraví

Základní nabídka programů

Chcete být zaměstnavatelem, který pečuje o své zaměstnance?

Přejete si, aby Vaši zaměstnanci byli zdraví a pracovali efektivněji?

Motivujte své zaměstnance a pojďte s námi uspořádat DNY ZDRAVÍ přímo na jejich pracovišti.

Vyberte si z našich programů

Pohyb bez chyb

Ergonomie

Předejděte únavě, či bolestem způsobených špatným držením těla. Naučíme vás, jak správně sedět, upravit si pracovní místo a správné protažení přetěžovaných partií, abyste zamezili změnám při držení těla. Seminář trvá přibližně 1,5 – 2 hodiny, maximální kapacita 20 osob.

Ať tělo nebolí

Fyzioterapie

Víte, že bolest zad je celosvětově nejčastější příčinou pracovní neschopnosti? Ať jde o bolavá záda, zablokovanou krční páteř, ztuhlé klouby, zkrácené vazy či namožené svaly, pomoc a cestu k nápravě najdete právě v tomto programu. Workshop trvá přibližně 90 - 120 minut, maximální kapacita 20 osob.

Tohle dáme

Školení první pomoci

Víte, jaký je nový, efektivnější způsob resuscitace, který se od dříve používaných metod zásadně liší? Naučte se v kritické situaci rychle a správně jednat a zachraňte lidské životy. Každý zaměstnanec obdrží certifikát o absolvování kurzu. Školení trvá cca 2 - 3 hodiny, kapacita maximálně 15 osob.

Srdeční záležitost

Testy

Nejčastější příčinou úmrtí v České republice jsou srdeční a kardiovaskulární choroby, proto je důležité, abychom se začali více zajímat, jaký je stav našeho srdce a oběhového aparátu. Chcete mít jistotu, že váš kardiovaskulární systém není v ohrožení? Díky krevnímu testu lze z jediné kapky stanovit hladiny látek, které oběhový systém nejvíce ovlivňují. Přednáška trvá 90 – 120 minut, vyšetření zaměstnance cca 15 minut.

Oči v pohodě

Oftalmologie

Oči jsou každodenně namáhány monitorem anebo jinou zobrazovací technikou, proto je potřeba o svůj zrak pečovat. Program nabízí individuální konzultace, vyšetření pomocí moderní diagnostické techniky i relaxační techniky. Workshop trvá 120 minut, maximální kapacita 20 osob.

Nohama to nekončí

Plantoskopie

Nesprávné postavení nohy má přímý vliv na držení celého těla. Ploché nohy, nestejně dlouhé kosti, vbočené kotníky atd., způsobují změny v postavení páteře, narušují anatomické uspořádání kostry a to pak negativně působí na celý náš organizmus. Workshop je určen pro max. 20 účastníků, doba trvání 120 minut.

Pevně v rukách

Vyšetření karpálního tunelu

Pokud při práci vykonáváte činnosti jednostranně zatěžující ruce jako je práce na počítači, můžete být ohrožení syndromem karpálního tunelu. Workshop trvá 120 minut, maximální kapacita 20 osob.

Zuby naše vizitka

Dentální hygiena

S námi máte možnost naučit se opravdu účinnou techniku čistění zubů a přispět tak k zachování vlastního zdravého chrupu a předejít vzniku kazů. Přednáška a workshop jsou koncipovány pro až 40 osob, délka 120 minut, při vyšším počtu účastníků může být delší.

Ve své kůži

Dermatologie

Navštivte preventivní vyšetření kůže dermatologem, které pomáhá včas odhalit závažná onemocnění s doplněním o vzdělávací seminář. Seminář trvá přibližně 45 minut, maximální kapacita 20 osob, cílené vyšetření cca 15 minut osoba.

Odhalíme, co je třeba

Onkologická prevence ona + on

Preventivní workshop #Prsa#Koule s praktickým nácvikem na pomůckách. Je důležité odhalit riziko včas. Workshop trvá 60 minut, kapacita není omezena.

Hlavou to začíná

Rozvoj osobnosti

Poznejte nové techniky, rozvíjející různé osobnostní schopnosti a osvojujeme si nové dovednosti pod vedením zkušeného psychoterapeuta či psychologa a upevněte své duševní zdraví. Workshop i seminář trvá 120 minut, kapacita 20 osob.

Jídlo jinak

Výživové poradenství

Co je, či není zdravé, po čem přibíráme, a co naopak pomáhá k hubnutí? Pro ty, kdo chtějí čerpat z nejnovějších, medicínsky ověřených zdrojů je tu přednáška trvající 60 minut a 120. minutový workshop, kapacita je 15 osob.

Máte vlastní nápad na workshop či seminář? Rádi Vám je pomůžeme zrealizovat.

Proč DEN ZDRAVÍ s námi?

Máme dlouholeté zkušenosti
Skladbu programu Vám ušijeme na míru
Používáme moderní diagnostické přístroje
Jednotlivé programy realizují pouze zkušení lékaři, zdravotní sestry a zdravotní specialisté
Vybrané programy zajišťujeme nejen v českém ale i v anglickém jazyce

Články a novinky

Novinka

Nově provádíme gynekologické vyšetření - expertní kolposkopii

Článek

Na slovíčko s „Andělem“ MUDr. Patrice Awonseba Baba-Musah

Novinka

Novinky v myCANADIAN: Asistent medikace a kontrola lékových interakcí

Novinka

Nechte své děti očkovat proti COVID-19 u pediatra na klinice AFI

Článek

Jaké jsou nejčastější bolesti a problémy v břišní oblasti a kdy je namístě vyhledat lékaře?

Článek

Chcete skoncovat s kouřením? Hledejte podporu u odborníka

Článek

Povánoční menu – po vydatné vánoční večeři malá změna

Článek

PF 2022

Článek

Doktor v mobilu

Nechte si posílat novinky