Jednodenní chirurgie

Jednodenní chirurgie se zabývá plánovanými operačními výkony. Umožňuje, aby pacient po běžných zákrocích trávil pooperační období ve svém domácím prostředí a se svými blízkými, a tak se urychlil jeho návrat k normálnímu způsobu života. Do domácího ošetření pacient odchází okamžitě či po krátkém odpočinku po lokální či celkové anestezii. V režimu jednodenní chirurgie (jednodenní péče), kdy se pacient vyhne delší hospitalizaci v nemocnici, se dá řešit řada onemocnění. Mezi obory, v kterých lze režim jednodenní chirurgie využít, patří všeobecná chirurgie, dětská chirurgie, gynekologie, ortopedie či urologie.

Naše pracoviště má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Operační péče je dostupná všem klientům s českým zdravotním pojištěním. Přijímáme také pacienty se zahraničními pojišťovnami na bázi direct billing. Před zákrokem je potřeba objednat se na konzultaci u lékaře v Canadian Medical.

Nadstandardní péče na klinice Waltrovka

Zákroky jednodenní chirurgie provádí naši zkušení odborníci na klinice Waltrovka ve dvou moderních multioborových operačních sálech. V lůžkové části máme pro pacienty k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové nadstandardně zařízené pokoje. Pacienti mají na pokojích soukromí, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televize, wi-fi.

Obory jednodenní chirurgie

  • Angiologie a žilní chirurgie
  • Gynekologie a porodnictví
  • Chirurgie všeobecná
  • Chirurgie dětská
  • Ortopedie
  • Urologie

Jak se objednat

V případě zájmu o neakutní zákrok je klient nejdříve objednán na konzultaci s lékařem, který dle aktuálního zdravotního stavu zvolí nejvhodnější způsob operace. Poté je společně s koordinátorem naplánován termín operace a klient následně absolvuje všechna potřebná předoperační vyšetření.

Po operaci a zhodnocení celkového zdravotního stavu je v co nejkratším termínu propuštěn do domácího prostředí. Po celou dobu rekonvalescence je klient v kontaktu s lékařem pro případné konzultace zdravotního stavu a plánované kontroly.   

Články a novinky

Článek

Nástrahy prázdninových dní: Úžeh versus úpal

Článek

Jak vyzrát na křečové žíly?

Článek

Spalničky – příznaky, přenos a prevence

Novinka

MUDr. Jana Krabcová, Ph.D.: FOTONA umí omladit pleť i vyřešit kožní problémy

Článek

Snažíte se přestat s kouřením? Dodržujte pravidlo čtyř D!

Článek

Výsledky průzkumu: Klienti nás chválí a doporučují svým blízkým

Článek

Nově na AFI: Online Check-in

Novinka

Novinka: Prémiová domácí zdravotní péče Včelka

Článek

Jednodenní chirurgie umožní rychlý návrat do běžného života. Proto je u klientů stále populárnější

Nechte si posílat novinky