Gynekologie a porodnictví

Gynekologie a porodnictví

Gynekologie je lékařský obor zabývající se léčbou ženských pohlavních orgánů a prevencí nemocí těchto orgánů. 

Již od vzniku Canadian Medical patří péče o ženu a těhotenství k našim stěžejním oborům. Za dobu své existence jsme rozšířili lékařský tým, počet ambulancí i nabídku poskytované péče, tak abychom pro vás zajistili tu nejlepší možnou současnou zdravotní péči.

Gynekologická péče v Canadian Medical

Naší snahou bylo, je a bude vždy poskytovat komplexní ambulantní péči nejvyšší odborné úrovně. Důraz klademe jak na kvalitu, tak i na rozsah poskytované péče. Nabízíme jak preventivní, tak vysoce specializovanou gynekologickou péči. Stejně tak námi poskytovaná prenatální péče není omezena jen na fyziologicky probíhající těhotenství, využít ji mohou i ženy s rizikovou graviditou. Můžete nás navštívit i v případě, že chcete znát názor druhého odborníka na váš zdravotní problém. Samozřejmostí je pro nás vždy individuální a citlivý přístup s dostatkem času na vyšetření i konzultaci nálezu a následné terapie. K dispozici máme rovněž špičkové přístrojové vybavení.

 • komplexní gynekologická léčebná péče a poradenství
 • diagnostika a léčba gynekologických zánětů včetně pohlavně přenosných nemocí
 • u chronických zánětů pochvy příprava specifické vakcíny 
 • diagnostika a léčba endokrinních poruch (hypofýza, vaječníky, štítná žláza)
 • klimakterická a menopauzální poradna (včetně prevence osteoporózy)
 • antikoncepční poradna
 • dětská gynekologie
 • očkování proti rakovině děložního čípku a genitálním bradavicím 
 • testování na přítomnost chlamydií
 • sonografické vyšetření (ultrazvuk)
 • pravidelné preventivní prohlídky

Jako jedna z mála pražských gynekologických praxí vám můžeme nabídnout i operační léčbu gynekologických onemocnění na našich vlastních operačních sálech na Praze 5 - pobočka Walter. Zákroky provádíme v réžimu jednodenní chirurgie, což znamená, že po operaci pacientka odchází ještě tentýž den domů.

Zákroky prováděné v rámci jednodenní chirurgie:

 • Probatorní kyretáž
 • Konizace
 • Hysteroskopie
 • Drenáž, marsupializace a exstirpace Bartholiniho žlázy
 • UUT (Umělé ukončení gravidity)
 • Labioplastika

Pro naše pacientky jsme vytvořili unikátní balíčky péče v těhotenství. Samozřejmostí je tak nejen zajištění standartní předporodní péče dle doporučení české gynekologicko-porodnické společnosti, ale i řada nadstandartních vyšetření (kombinovaný screening v I. trimestru, neinvazivní prenatální testy, ultrazvukové vyšetření při každé těhotenské kontrole, 3D a 4D ultrazvukové vyšetření, nutriční a laktační poradenství, fyzioterapie, aj.). Pokud v těhotenství nastanou akutní zdravotní problémy, je možná nonstop konzultace naší gynekologické sestry, popřípadě lékaře. Díky dlouhodobé a úzké spolupráci s Ústavem pro péči o matku a dítě, můžeme nabídnout těhotným ženám i přítomnost našeho lékaře (event. duly) při porodu. 

Mezioborová spolupráce

Řada zdravotních problémů, ať už gynekologických či souvisejících s těhotenstvím, vyžaduje k jejich úspěšnému řešení spolupráci lékařů jiných odborností. V Canadian Medical máme možnost nadstandartně široké mezioborové spolupráce. Například v případě zánětlivých gynekologických onemocnění často kombinujeme gynekologickou péči s imunologickou léčbou. 

Pokud je nutné vyšetření, léčba nebo hospitalizace na některém jiném specializovaném pracovišti mimo Canadian Medical, zajistíme pro vás tuto péči prostřednictvím sítě s námi spolupracujících lékařů, popřípadě vám můžeme nabídnout jejich osobní asistenci.

Tým odborníků

Náš lékařským tým tvoří velice zkušení gynekologové s dlouholetou praxí ve špičkových a vysoce respektovaných zdravotnických zařízeních (Ústav pro péči o matku, FN Motol, Nemocnice Homolka, aj.). Každý z našich lékařů je uznávaným specialistou v určité specifické části gynekologie a porodnictví a to ať již se jedná o problematiku pánevního dna, ultrazvukovou diagnostiku, gynekologické záněty, nemoci děložního čípku nebo urogynekologii. Lékařský tým skvělým způsobem doplňují naše vždy usměvavé gynekologické sestřičky, porodní asistentka a dula. I díky tomu můžeme poskytovat vysoce kvalitní ambulantní gynekologicko-porodnickou péči v maximálně možném rozsahu. 

Šetříme váš čas

Uvědomujeme si, jak důležitý je váš čas. Proto se snažíme o co nejkratší možnou objednávací dobu. Dbáme, aby byl dodržen čas objednání či umožňujeme přes Klientskou zónu kdykoliv a odkudkoliv nahlížet na výsledky provedených vyšetření a laboratorních testů uložených ve vaší osobní zdravotní kartě.

Velmi si vážíme vašeho zájmu a bude nás těšit, pokud i vy se stanete naší další spokojenou klientkou.

Lékaři a ordinace

Vyberte kliniku

Vyberte obor léčby

Jazykové znalosti

Další nastavení

Zrušit všechny filtry

{{doctor.name}}

{{doctor.role}} , {{specialization}}

{{clinic}}

Jazykové znalosti: {{language}}

Nebyly nalezené žádné záznamy

Články z oboru Gynekologie a porodnictví

Více článků

Menopauza: Jak ji poznáme? Napovědět může i domácí test

Novinka: Omlazení intimních partií pomocí Desirial

Těhotenství i šestinedělí je plný vratných i nevratných změn

Které polohy plodu jsou nepravidelné?

Články a novinky

Článek

Jak vyzrát na křečové žíly?

Novinka

MUDr. Jana Krabcová, Ph.D.: FOTONA umí omladit pleť i vyřešit kožní problémy

Článek

Snažíte se přestat s kouřením? Dodržujte pravidlo čtyř D!

Článek

Výsledky průzkumu: Klienti nás chválí a doporučují svým blízkým

Novinka

Novinka: Prémiová domácí zdravotní péče Včelka

Článek

Jednodenní chirurgie umožní rychlý návrat do běžného života. Proto je u klientů stále populárnější

Článek

Sezona plavek se blíží! Jak na bronzovou pokožku bezpečně?

Článek

Sklerotizace

Článek

Připravujeme: Nové pracoviště žilní chirurgie

Nechte si posílat novinky