V Canadian Medical je možné podstoupit zákrok jednodenní chirurgie i bez členství

Článek

24. 08. 2022 Chirurgie všeobecná

Na klinice Canadian Medical Waltrovka je možné se objednat na zákroky jednodenní chirurgie. Ty se vyznačují precizností, skvělou péčí, krátkými objednacími lhůtami a také tím, že na klinice nemusíte strávit více času, než je nezbytně nutné.

Canadian Medical sice funguje na principu členských programů, ale služby mohou využít i nečlenové. Objednat se mohou na zákroky takzvané jednodenní chirurgie, která umožňuje, aby pacient po běžných operačních výkonech trávil pooperační období ve svém domácím prostředí a se svými blízkými. A urychlil se tak jeho návrat k normálnímu způsobu života. Pacient domů odchází po krátkém odpočinku po lokální nebo celkové anestezii.

Jednodenní chirurgii lze využít v oborech, jako je všeobecná chirurgie, urologie, ortopedie, dětská chirurgie nebo gynekologie a porodnictví. Gynekologické péči se na klinice věnuje například lékařka Tereza Čeledová.

„V případě, že u nás nemáte členství, stačí zavolat na klientskou linku, kde vás nejprve objednají na konzultaci. Vše s pacientkou probereme, vyšetříme ji a společně naplánujeme zákrok,“ popisuje lékařka. Je lepší mít doporučení od svého ošetřujícího gynekologa a je vhodné, pokud pacientka donese alespoň stručnou anamnézu týkající se jejích potíží.

Zákroky jednodenní chirurgie mají své nesporné plusy. „Výhodou je určitě komfort. Pacientky dostanou velmi krátce působící anestetika, není jim po nich špatně a za několik hodin mohou bez problémů odejít domů. Není tedy nutná delší hospitalizace. Máme u nás ale i nádherné nadstandardní pokoje. Ať už na pár hodin, nebo přes noc se u nás pacientky mohou cítit skutečně velmi komfortně,“ říká Čeledová.

Spektrum zákroků z gynekologie je podle lékařky rozmanité. Klinika Waltrovka nabízí laparoskopické i hysteroskopické výkony včetně laparoskopických sterilizací. Mezi nejpoptávanější řadí gynekoložka drobné zákroky na zevním genitálu, konizaci a kosmetické úpravy. Automatická je i následná kontrola, popřípadě kontroly po zákroku, které jsou součástí jeho ceny.

Klinika Canadian Medical může pacientům nabídnout nadstandardní přístup celého týmu, komfortní péči a jednou ze zásadních výhod jsou také krátké objednací lhůty a čekací doby. „Od klientek máme vynikající zpětnou vazbu,“ uzavírá lékařka.

 

MUDr. Tereza Čeledová gynekoložka z Canadian Medical

Související články

Článek

Operace bez nutné hospitalizace – jednodenní chirurgie se stává trendem i v České republice

Článek

Laparoskopická operace tříselné kýly

Článek

Laparoskopická operace větší pupeční či pooperační kýly

Článek

Laparoskopická operace žlučníku

Článek

Laparoskopická operace slepého střeva

Články a novinky

Článek

Které polohy plodu jsou nepravidelné?

Článek

Očkování dětí proti chřipce bez injekce v Canadian Medical

Článek

Co vás čeká ve čtvrtém trimestru?

Článek

Očkování proti chřipce a covid-19 v Canadian Medical

Článek

Chřipka, nachlazení, nebo covid? Jak je rozeznat?

Článek

Otrava houbami: MUDr. Lenka Rudolfová hostem ČRo Dvojka

Článek

MUDr. Eva Krasulová, Ph.D.: Když vlastní buňky útočí

Novinka

Noví lékaři a specialisté na klinikách Canadian Medical

Článek

Videorozhovor ke Světovému dni srdce

Nechte si posílat novinky