Představujeme novou část kampaně Canadian Medical

Článek

06. 08. 2023

Vážení klienti,

rádi bychom vám představili a přiblížili novou část naší imageové kampaně Od hlavy až k patě, která je založena na černobílé portrétové fotografii s výraznou hrou světel a stínů. Nafotila ji pro nás Alžběta Jungrová, jedna z nejvýraznějších současných fotografek v České republice. Autorem kampaně je reklamní a produkční agentura Werk Camp. Celý koncept vznikl před čtyřmi lety a brzy se stal naší vizuální DNA, kterou jsme si zamilovali a rozhodli se v ní dále pokračovat. Portréty využíváme nejen v reklamním prostoru, ale můžete se s nimi setkat i v podobě obrazů v našich klinikách a ordinacích. 

Propojení emoce fotografií a zdraví

Co je zdravé, je i krásné. Harmonie mysli a těla tvoří celek zdravé osobnosti – proto v kampani zobrazujeme zdravá těla, která jsou krásná svou energií, hybností a ušlechtilostí. Černobílá fotografie zdůrazňuje vždy podstatu zobrazeného – jde do hloubky, upoutává pozornost svou nenuceností.

Kolekce fotografií bude od června 2023 zdobit prostory všech našich klinik. Věříme, že se vám fotografie budou líbit, ještě více zpříjemní vaši návštěvu klinik a elegantně naváží na původní fotografie.

Alžběta Jungrová (1978) začala fotografovat na základní škole a vystudovala Střední průmyslovou školu grafickou v Hellichově ulici. Poté pracovala pro deník MF Dnes a pro redakce Hospodářských a Lidových novin. V letech 2000 až 2002 žila v USA a v Londýně. Za základ své tvorby považuje žánry dokumentu a reportáže, neboť ji zajímají životy a osudy současníků. Za svými náměty cestovala do nejrůznějších koutů světa a často fotografovala v mezních situacích. Opakovaně byla oceněna v soutěži české novinářské fotografie Czech Press Photo.

Prohlédněte si všechny fotografie.

English version

Články a novinky

Článek

Nesladký život aneb jak žít s cukrovkou téměř naplno

Článek

Nezdravým životním stylem se řítíme do záhuby

Článek

Očkovat se proti chřipce? Doporučujeme všem

Článek

Obezita se čím dál častěji týká i mladších

Novinka

Canadian Medical je akreditované a certifikované pracoviště

Novinka

Nové posily na klinikách Canadian Medical

Novinka

Vasektomie v otázkách a odpovědích

Článek

Budoucnost zdraví je v digitalizaci

Článek

Očkování proti chřipce začíná

Nechte si posílat novinky