Péče o zdraví je nejlepší pracovní benefit. Canadian Medical ho nabízí komplexně a přehledně

Článek

22. 02. 2023

Pro řadu lidí je při výběru pracovní pozice čím dál důležitější i to, jaké benefity jim umí zaměstnavatel nabídnout. Mezi ty nejoblíbenější patří možnost práce z domova, třináctý plat nebo třeba nadstandardně vybavené kancelářské prostředí. Stále více roste zájem i o benefity z oblasti péče o zdraví. Přálo by si je mít až 65 % zaměstnanců. A není divu. Zdraví je totiž tím nejcennějším pilířem osobního, ale i pracovního života. A to si zaměstnavatelé čím dál více uvědomují a o zdraví svých zaměstnanců zodpovědně pečují. Canadian Medical nabízí firmám unikátní řešení, které všechny zdravotní benefity integruje do jedné chytré aplikace.

„Popularita zaměstnaneckých benefitů v oblasti péče o zdraví je skutečně na vzestupu. Kromě toho, že jsou zaměstnanci spokojenější, výkonnější a méně často musejí kvůli nemocem čerpat nemocenskou, je systém také motivuje k důslednější prevenci a péči o vlastní zdraví, a to fyzické i psychické, vysvětluje Vítězslav Havliš, obchodní ředitel společnosti Canadian Medical, která se specializuje na prémiovou zdravotní péči. „V současné době působíme na osmi místech v Praze a v Brně. Naše pracoviště jsou moderní a komfortní a na jednotlivých klinikách nabízíme více než čtyřicet specializací, doplňuje Havliš.

Vítězslav Havliš, obchodní ředitel Canadian Medical

 

V kontaktu s lékařem díky chytré aplikaci

Klienti Canadian Medical mají k dispozici nadstandartní služby, jako jsou rozšířené preventivní programy, očkování, konzultace zdravotního stavu nebo přehlednou klientskou zónu v mobilní aplikaci myCANADIAN. Ta je také průkopníkem telemedicíny – distanční lékařské péče. Praktickým příkladem je třeba možnost konzultace s lékařem na dálku prostřednictvím služby Lékař online 24/7, a to odkudkoli a kdykoli, čtyřiadvacet hodin denně, buď pomocí chatu nebo videohovoru přímo v aplikaci. Tuto funkci od jejího spuštění v roce 2020 využilo již přes sto tisíc pacientů.

Aplikace myCANADIAN je uživatelsky velmi oblíbená pro svoji přehlednost a širokou nabídku praktických funkcí, jako je například možnost objednání přímo k lékaři s konkrétní odborností. Pacienti si také mohou sami vybrat kliniku, typ vyšetření i přesný termín, upřesňuje Havliš, a dodává: „Výhodou je i to, že uživatelé mohou opětovně požádat o vystavení receptů nebo si přečíst svou zdravotnickou dokumentaci. Mezi novinky aplikace patří export zdravotních záznamů, což pacientům umožňuje stáhnout si náhledy publikovaných lékařských zpráv či výsledky laboratorních vyšetření.

Aplikace myCANADIAN navíc uspěla nejen u uživatelů, ale i před odbornou porotou, když získala třetí místo v kategorii Mobilní aplikace v soutěži Internet Effectiveness Awards 2022. Porota ocenila jak její designové provedení, tak funkčnost, která výrazně zjednodušuje klientům objednávání a práci se zdravotnickou dokumentací nebo možnost online komunikace s lékaři.

 

Aplikace myCANADIAN je dostupná ke stažení na Google Play a App Store.

Články a novinky

Článek

Nesladký život aneb jak žít s cukrovkou téměř naplno

Článek

Nezdravým životním stylem se řítíme do záhuby

Článek

Očkovat se proti chřipce? Doporučujeme všem

Článek

Obezita se čím dál častěji týká i mladších

Novinka

Canadian Medical je akreditované a certifikované pracoviště

Novinka

Nové posily na klinikách Canadian Medical

Novinka

Vasektomie v otázkách a odpovědích

Článek

Budoucnost zdraví je v digitalizaci

Článek

Očkování proti chřipce začíná

Nechte si posílat novinky