Kompletní péče také v angličtině a zdravotní prohlídky i o víkendu

Článek

30. 03. 2023

Zdravotnické benefity se pomalu, ale jistě dostávají na přední příčky oblíbenosti u firem i zaměstnanců v České republice. Pochvalují si je však i v zahraničí – například více než 50 % zaměstnanců v Kanadě potvrdilo, že tyto benefity ovlivňují jejich soustředění a produktivitu práce. Canadian Medical umí zaměstnancům z Čech i ze zahraničí nabídnout prémiovou zdravotní péči s řadou nadstandardních výhod. Na všech klinikách jsou k dispozici špičkoví lékaři s výbornými jazykovými znalostmi. Díky objednání na přesný čas navíc klienti často vyřídí i několik vyšetření během jediného dne. Přínosem je také delší otevírací doba klinik během pracovního týdne a možnost návštěvy zdravotnického zařízení i o víkendu.

Ke konci roku 2021 bylo v České republice registrováno více než 600 000 cizinců, o rok později jich dokonce bylo již značně přes milion. Řada z nich v Česku podniká nebo pracuje v mezinárodních firmách. Kliniky Canadian Medical se právě na jejich zdravotní péči dlouhodobě zaměřují a s komunikací se zahraničními klienty na denní bázi mají mnoholetou zkušenost. Tvoří totiž zhruba polovinu všech jejich klientů. V kontextu českého zdravotnictví se proto jedná o unikátní případ zařízení, které může snadno odbavit klienty během služební cesty, ale i dlouhodobého pracovního angažmá.

„Česká republika se díky své výhodné pozici v srdci Evropy pomalu stává křižovatkou kultur, na níž se prolínají různé národnosti, kultury i jazyky. Kromě toho vycházíme vstříc požadavkům doby, kdy je angličtina nejen jazykem byznysu, ale i častým komunikačním pojítkem napříč kulturami. Našim klientům proto nabízíme kompletní péči v anglickém jazyce, řada našich lékařů k tomu navíc ovládá i další světové jazyky, vysvětluje Mgr. Markéta Billová, generální ředitelka Canadian Medical, a připomíná, že komfort během vyšetření může ovlivnit i celkovou kvalitu léčby: „Je pro nás stěžejní, abychom eliminovali stres z neznámého prostředí, a aby se u nás každý cítil uvolněně a spokojeně.

Otevřeno večer i v sobotu

Mezi přední výhody zdravotní péče v Canadian Medical patří její vysoká efektivita. Klienti si obzvlášť cení značných časových úspor během vyšetření. Mohou si totiž zarezervovat konkrétní termín i čas prohlídky. Díky včasné prevenci se také snižuje čas, který stráví v dočasné pracovní neschopnosti, či počet vyčerpaných sick days. Z pohledu zaměstnavatele jde o úsporu, která navíc stoupá s rozsahem odbavených vyšetření.

„Velmi dobře si uvědomujeme, že zdraví je ta nejdůležitější věc, kterou v životě máme. Zároveň ale rozumíme požadavkům našich klientů a dnešní hektické doby, která si říká o praktičnost a flexibilitu. Kromě široké škály špičkových odborníků si u nás proto klienti mohou sami vybrat i to, kdy se na vyšetření dostaví. Díky kontrole nad vlastním zdravím jim tak dokážeme pomoci udržet balanc v osobním i pracovním životě, říká MUDr. Miluše Vostradovská, vedoucí lékařka kliniky Waltrovka, a připomíná, že jedním z benefitů je i flexibilní otevírací doba.

MUDr. Miluše Vostradovská, vedoucí lékařka kliniky Waltrovka

 

Články a novinky

Článek

Co nevíte o imunitě u dětí a jejích poruchách

Článek

Zažívací potíže z jídla na dovolené? Pomůže Lékař online 24/7

Článek

Představujeme novou část kampaně Canadian Medical

Článek

Bolest je důležitý signál. Poslouchejte své tělo

Článek

Do hor, k moři nebo na chalupu. Víte, jak vybavit lékárničku na cesty?

Článek

Úpal není úžeh! Poznejte je včas, mohou totiž způsobit vážné zdravotní komplikace

Článek

Letní koupání - bez mykózy, bez svědění

Článek

Mluvíte s dětmi o penězích? Pozor – finanční negramotnost je může dohnat v dospělosti

Článek

Čtvrtina českých kuřáků každoročně zkouší odvykat, až 80 % z nich se však nepodaří zbavit se své závislosti

Nechte si posílat novinky