Jednodenní chirurgii vyhledává stále více klientů

Článek

18. 12. 2023

Operační zákroky v režimu jednodenní chirurgie jsou u klientů stále populárnější. Umožňuje léčbu s minimálně invazivním přístupem, eliminujícím potřebu dlouhodobé hospitalizace. Tento přístup má v případě plánovaných neakutních zákroků mnoho výhod.

Pacienti mají prospěch z menšího zatížení organismu díky miniinvazivním metodám, což zkracuje dobu rekonvalescence a umožňuje rychlejší návrat do běžného života. Odpadá také dlouhodobá hospitalizace, což snižuje riziko nemocničních nákaz a zkracuje dobu pracovní neschopnosti.

Naše oddělení operativy na klinice Waltrovka nabízí širokou škálu operačních zákroků ve dvou moderních multioborových operačních sálech. V lůžkové části jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové nadstandardně zařízené pokoje. Pacienti mají na pokojích soukromí, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televize, wi-fi.

Pacienti jsou krátkodobě hospitalizováni podle typu zákroku a svého zdravotního stavu, přičemž jsou obvykle propuštěni domů ještě týž den. Pooperační péče probíhá ambulantně až do dokončení léčby. Zákroky jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami a objednat se mohou všichni, tj. i klienti bez členského programu Canadian Medical.  

Jak jsou u nás klienti spokojeni?

  • "Děkuji týmu ortopedie za příjemné přijetí k operaci, vlídné jednání během pobytu a skvěle odvedenou práci. Péči o klienta v Canadian Medical můžu jen doporučit." Mirka J.
  • "Skvělý přístup, ochotný personál. Moc hezký pokoj a celková atmosféra v den operace naprosto bez chyby. Operace proběhla naprosto v pořádku. Tuto kliniku vřele doporučuji:" Michal H.
  • "Mohu jedině doporučit. Skvělý přístup personálu i celého operačního týmu. V dnešní době je zázrak narazit na milé a vstřícné doktory a sestřičky. Jsem nadmíru spokojená." Jitka N.

Články a novinky

Článek

Nošení respirátorů na klinikách Canadian Medical

Novinka

Botox: Nejpopulárnější procedura estetické dermatologie

Článek

Prevencí si ušetříte čas, bolest i finance, říká stomatolog

Novinka

FOTONA: Estetické a léčebné ošetření pokožky

Článek

Psycholog radí: Jak přežít nakupování s malými dětmi

Článek

Černý kašel – jaké jsou příznaky, léčba a prevence

Článek

Co je to klimakterický nával a jak v menopauze tolik nepřibírat nechtěná kila?

Článek

Mnoha chronickým onemocněním lze předejít. Spouštěči jsou obezita, špatná životospráva a stres

Novinka

Představujeme nové lékařské posily na našich klinikách

Nechte si posílat novinky