Specialista pro fakturaci a správu dat

EUC PLS je poskytovatelem pracovnělékařské péče. Našim zaměstnancům nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí, zázemí v organizaci s dlouholetou praxí, nadstandardní benefity a lidský přístup. Podporujeme také vzdělávání a profesní rozvoj zaměstnanců, abychom mohli i nadále zvyšovat kvalitu služeb pro naše klienty.

Do týmu Evidence faktur od smluvních lékařů, hledáme nového kolegu/kolegyni na částečný úvazek na pozici Fakturace a správa dat, který bude součástí malého kolektivu.

Co u nás budeš mít na starosti:

  • • Administrativní zpracování došlých faktur od smluvních partnerů
  • • Řešení chybných faktur s lékaři nebo interně s kolegy
  • • Archivace dokumentů
  • • Řešení různorodých situací týkajících se podkladů k fakturaci

Co od Tebe očekáváme:

  • • min. středoškolské vzdělání – vhodné pro absolventy
  • • schopnost plánování, organizování
  • • příjemné a vstřícné vystupování
  • • pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce
  • • lásku k administrativě😊

Co můžeš Ty očekávat od nás:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních prostorech, se skvělou dopravní dostupností (metro A, Praha 6 - Veleslavín).
  • V neposlední řadě bezva partu lidí.
  • Další benefity (5 týdnů dovolené, 3 sickdays, nadstandardní zdravotní péči, stravenkový paušál, Multisport aj.).

Hledáme kolegu na částečný úvazek 6h denně, vhodné i pro absolventy. Nástup leden 2023.

Pokud Tě pozice zaujala, určitě neváhej a přidej se k nám ! :)

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání .

Články a novinky

Článek

Které polohy plodu jsou nepravidelné?

Článek

Očkování dětí proti chřipce bez injekce v Canadian Medical

Článek

Co vás čeká ve čtvrtém trimestru?

Článek

Očkování proti chřipce a covid-19 v Canadian Medical

Článek

Chřipka, nachlazení, nebo covid? Jak je rozeznat?

Článek

Otrava houbami: MUDr. Lenka Rudolfová hostem ČRo Dvojka

Článek

MUDr. Eva Krasulová, Ph.D.: Když vlastní buňky útočí

Novinka

Noví lékaři a specialisté na klinikách Canadian Medical

Článek

Videorozhovor ke Světovému dni srdce

Nechte si posílat novinky