Pracovník autorizované laboratoře

EUC PLS je poskytovatelem pracovnělékařské péče. Našim zaměstnancům nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí, zázemí v organizaci s dlouholetou praxí, možnost zaškolení, nadstandardní benefity a lidský přístup. Podporujeme také vzdělávání a profesní rozvoj zaměstnanců, abychom mohli i nadále zvyšovat kvalitu služeb pro naše klienty.

Do sekce pracovnělékařských služeb hledáme nového kolegu na pozici Pracovníka autorizované laboratoře, který může být z jakéhokoliv kouta ČR. Pokud hledáš samostatnou práci s možností cestování, baví Tě komunikace s lidmi a máš zájem o oblast poradenství a ochrany veřejného zdraví, budeme se těšit na Tvůj životopis a případnou budoucí spolupráci.

Co Tě čeká:

  • Pomoc s přípravou veškeré dokumentace a dalších potřebných podkladů k získání autorizace (systém managementu jakosti, SOP atp.)
  • Samostatné provádění měření lokální svalové zátěže a pracovních poloh u klientů
  • Zpracování, hodnocení a interpretace naměřených výsledků
  • Související administrativní činnost v IS

Co od Tebe očekáváme my:

  • VŠ (lékařská i nelékařská) se zdravotnickým zaměřením
  • odborná praxe v oboru ochrana veřejného zdraví, pracovní lékařství, hygiena práce, hygiena a epidemiologie, ergonomie a bezpečnost práce minimálně 3 roky
  • odborná praxe minimálně 2 roky v autorizované laboratoři fyziologie práce
  • výborná znalost MS Word, Excel, Outlook
  • výborné organizační a komunikační schopnosti, klientský přístup
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, příjemné vystupování
  • nutná orientace v platných právních předpisech v oblasti fyziologie práce
  • řidičský průkaz skupiny B, pravidelné služební cesty, aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost

Co Ti můžeme nabídnout:

  • samostatnou, zodpovědnou práci, možnost samostatného plánování práce
  • možnost práce z domova
  • zaměstnání na plný úvazek na HPP
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí, profesionální kolektiv
  • možnost odborné realizace, profesního růstu
  • stravenky, karta Multisport
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • nadstandartní zdravotní péči
  • mobilní telefon, notebook
  • služební automobil i k soukromým účelům

Nástup možný ihned, nebo dle dohody

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání .

Články a novinky

Článek

Které polohy plodu jsou nepravidelné?

Článek

Očkování dětí proti chřipce bez injekce v Canadian Medical

Článek

Co vás čeká ve čtvrtém trimestru?

Novinka

Novinky v aplikaci myCANADIAN

Článek

Očkování proti chřipce a covid-19 v Canadian Medical

Článek

Chřipka, nachlazení, nebo covid? Jak je rozeznat?

Článek

Otrava houbami: MUDr. Lenka Rudolfová hostem ČRo Dvojka

Článek

MUDr. Eva Krasulová, Ph.D.: Když vlastní buňky útočí

Novinka

Noví lékaři a specialisté na klinikách Canadian Medical

Nechte si posílat novinky