Lékař/ka PLS Praha 4 Pankrác - zkrácený úvazek 0,2 - 0,6

Náplň práce:

  • provádění prohlídek pracovnělékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)
  • sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům
  • spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství
  • znalost práce s PC na uživatelské úrovni
  • vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
  • zkrácený úvazek dle dohody 0,2 - 0,6 (pondělí - středa)

Nabízíme:

  • práce na DPČ nebo HPP
  • výborné zabezpečení ordinace ze strany sestry
  • zázemí v organizaci s dlouholetou praxí
  • adekvátní platové ohodnocení
  • prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů
  • příjemné pracovní prostředí
  • stravenky, karta Multisport
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní zdravotní péče

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání .

Články a novinky

Novinka

Nově provádíme gynekologické vyšetření - expertní kolposkopii

Článek

Na slovíčko s „Andělem“ MUDr. Patrice Awonseba Baba-Musah

Novinka

Novinky v myCANADIAN: Asistent medikace a kontrola lékových interakcí

Novinka

Nechte své děti očkovat proti COVID-19 u pediatra na klinice AFI

Článek

Jaké jsou nejčastější bolesti a problémy v břišní oblasti a kdy je namístě vyhledat lékaře?

Článek

Chcete skoncovat s kouřením? Hledejte podporu u odborníka

Článek

Povánoční menu – po vydatné vánoční večeři malá změna

Článek

PF 2022

Článek

Doktor v mobilu

Nechte si posílat novinky