Lékař/ka PLS - Jilemnice

Náplň práce :

  • provádění prohlídek pracovnělékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)
  • sledování a hodnocení pracovních podmínek, doporučení klientům
  • spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství
  • znalost práce s PC na uživatelské úrovni
  • vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochotu učit se novými věcmi

Nabízíme:

  • možnost domluvit se na vyhovující délku úvazku (ideálně 0,8-1, ale může být i kratší)
  • práce na DPP, DPČ nebo HPP
  • výborné zabezpečení ordinace ze strany sestry
  • zázemí v organizaci s praxí
  • adekvátní platové ohodnocení
  • prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů
  • příjemné pracovní prostředí
  • stravenky, karta Multisport
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní zdravotní péče
  • nástupem dohodou

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání .

Články a novinky

Článek

Úpal vs. úžeh

Článek

Jak přijít kloubům na kloub. Co říká revmatolog?

Článek

MUDr. Miluše Vostradovská: druhy tasemnice, příznaky a léčba

Článek

MUDr. Daniel Fenakel: Trávicí potíže během dovolené

Novinka

Info o rezervacích do partnerských klinik nově v apce

Článek

MUDr. Barbora Vien: Plíseň na nohou a nehtech, projevy a léčba

Článek

MUDr. Lucie Polák: Vitiligo – příčiny, projevy a léčba

Článek

Na mamograf bez obav. Nově do Mamocentra Waltrovka

Článek

MUDr. Barbara Taušová: Nechce lézt? Žádný strach, zvládne to!

Nechte si posílat novinky