Změny týkající se Virtuální kliniky

Novinka

18. 09. 2020

Rádi bychom Vás informovali o novinkách, týkající se služby Virtuální klinika a v oblasti digitalizace služeb Canadian Medical. Tato služba za poslední měsíce získala obrovskou pozornost tisíců uživatelů s velmi pozitivním hodnocením. Telemedicína prochází v současné době odbornou, veřejnou i politickou diskuzí a vzhledem k aktuálnímu dění se stala nedílnou součástí moderní zdravotní péče.

Jako největší poskytovatel prémiové ambulantní zdravotní péče, jejímž základem jsou kamenné kliniky a fyzická péče, vnímáme digitalizaci služeb jako nedílnou součást péče o naše klienty. Naším cílem je poskytnout klientům komplexní a efektivní zdravotní péči, kde telemedicína optimálně doplňuje fyzickou návštěvu u lékaře (tzv. digiphysical healthcare). Telemedicínu začleňujeme do ekosystému naší prémiové zdravotní péče Z tohoto důvodu již nebudeme nadále používat název Virtuální klinika, ale zavádíme službu Lékař online 24/7, nově ji najdete zde

 

Rozšířili jsme spektrum zdravotních témat, která můžete konzultovat

Kromě třiceti potíží jako jsou například bolest hlavy, astma, urologické či kožní potíže, které jste mohli dosud online konzultovat s našimi lékaři, nově zařazujeme dalších deset, které můžete vyřešit online. Konkrétně se jedná o tato témata: zácpa, deprese, výživové poradenství, ekzém, plísňová kožní onemocnění, problém s mužským genitálem, problém s ženským genitálem, krev ve stolici, infekce močových cest a problém s rukou.

 

Plnohodnotné vyšetření získáte za zaváděcí cenu

Do konce června letošního roku byla tato služba hrazena zdravotními pojišťovnami v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu. Během léta službu klientům hradilo Canadian Medical. Nyní dochází ke zpoplatnění služby ve výši 190 Kč za vyšetření. Jedná se o zaváděcí cenu, standardní cena online vyšetření je 290 Kč.

Vyšetření je možné platit pouze kartou online. Před odesláním vyplněného anamnestického dotazníku je klient vyzván k zadání platebních údajů a je „rezervována“ částka 190 Kč. Tato částka je následně stržena až po dokončení konzultace s lékařem. Garantujeme tedy úspěšné plnohodnotné online vyšetření.

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a pevně věříme, že budete se službou Lékař online 24/7 spokojeni.

 

Máte rýmu, bolest v krku či hlavy, kašel nebo si nejste jistí, zda nemáte příznaky Covid-19? Zeptejte se Lékaře online 24/7

Články a novinky

Článek

Koronavirus v otázkách a odpovědích

Novinka

Testujeme na přítomnost COVID-19 a protilátek

Článek

Cítit se lépe, předcházet nemocem nebo zmírnit jejich průběh. Nejen proto má cenu dbát na správnou životosprávu

Článek

Předali jsme výhru v soutěži s Frekvencí 1

Novinka

V týmu CM vítáme novou nutriční terapeutku

Novinka

Získali jsme akreditaci

Článek

Srdeční choroby nepřicházejí samy. Doprovází je zvýšený cholesterol, obezita a nezdravý životní styl

Článek

Diabetes mellitus: Nevyzpytatelná hrozba s fatálními následky

Novinka

Virtuální klinika se mění na Lékař online 24/7

Nechte si posílat novinky