Zasloužíte si tu nejlepší těhotenskou péči

Článek

02. 01. 2018

Nadstandardní těhotenský program Materna vám poskytne mimořádně vysokou úroveň lékařské péče.

Nabídka těhotenských programů Materna

V dnešní době vládne v oblasti zdravotnictví mnoho nejasností a v časopisech pro maminky se často píše o nejen o perfektních výsledcích českého porodnictví, ale také o špatných komunikačních schopnostech některých lékařů, necitlivém zacházení během porodu či problematické registraci v porodnici. Proto pro vás Canadian Medical Care připravil nadstandardní těhotenský program Materna II, který vám poskytne během těhotenství a porodu mimořádně vysokou úroveň lékařské péče s mnoha nadstandardními službami a jistotu, že pro sebe i své dítě děláte maximum.

Od začátku těhotenství se o vás bude starat špičkový porodník s citem a pochopením pro vaše individuální potřeby, který na vás má dostatek času. Poskytnutá péče bude na té nejvyšší odborné úrovni, odpadne vám starost s registrací v porodnici, přitom veškerá těhotenská péče bude probíhat v příjemném a kultivovaném prostředí. U lékaře nebudete muset čekat, na telefonu vám bude ve dne v noci k dispozici gynekologická sestra, která vám poradí s jakýmkoliv problémem, a v rámci těhotenské péče vám poskytneme i služby, jako je péče o chrup, těhotenský tělocvik, konzultace s výživovým specialistou nebo podpora fyzioterapeuta.

Zaujala vás naše nabídka těhotenské péče? Podívejte se na podrobný přehled, ve kterém je shrnuto, co všechno vám program Materna II nabízí, nebo kontaktujte naše klientské centrum.

MATERNA II

  • Vysoká odborná úroveň lékařů

Náš tým gynekologů patří mezi skutečnou porodnickou špičku. Ordinují u nás lékaři, kteří mají dlouholetou zkušenost z předního pražského porodnického centra, působili na různých zahraničních pracovištích a přednášejí na kongresech po celém světě.

  • Mimořádně citlivý a individuální přístup

Kultivovaná komunikace a cit pro individuální potřeby našich klientů patří v Canadian Medical Care k základnímu standardu péče. Lékař má na nastávající maminku dostatek času, takže je prostor nejen pro informace lékařského charakteru ale také pro obyčejný přátelský kontakt.

  • Nadstandardní lékařská péče

Těhotenský program Materna II samozřejmě zahrnuje veškerá předepsaná těhotenská vyšetření, ale v rámci balíčku služeb získáte i další nadstandardní péči. Za samozřejmost považujeme screening v prvním trimestru, který je jedním z nejdůležitějších těhotenských vyšetření, ale v českých podmínkách zatím bohužel není standardem. Mezi velmi příjemné záležitosti patří náš 4D ultrazvuk, který dělá všem maminkám velkou radost. Kromě klasické gynekologické péče je součástí služeb poskytovaných v rámci programu Materna II také konzultace s výživovým specialistou, fyzioterapeutem a preventivní zubní prohlídka. K samozřejmostem patří taképomoc s přípravou dokumentů do porodnice a asistence při vyřizování nadstandardu ve smluvní porodnici.

  • Pohodlí komplexní péče pod jednou střechou

V České republice je běžnou praxí, že před porodem maminka dochází na kontroly do porodnice, což může být někdy časově náročné, únavné, nebo dokonce i nepříjemné. V Canadian Medical Care probíhají díky přístrojovému vybavení a organizaci péče všechna vyšetření v kultivovaném prostředí kliniky, kde nemusíte čekat. Na naší klinice máte navíc k dispozici dalších čtyřicet lékařský specializací, takže jakýkoliv zdravotní problém vyřešíme rychle prostřednictvím některého z našich specialistů, na jejichž vysokou odbornou úroveň se můžete spolehnout.

  • Sestra na telefonu

Během těhotenství mohou nastat zdravotní situace, se kterými si žena neví rady. Proto je vám na telefonu k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce naše zkušená gynekologická sestra, která vám se vším kvalifikovaně poradí a v případě vážnějších problémů vás zkontaktuje s lékařem nebo vám zařídí asistenci v porodnici.

  • Porod s vybraným lékařem

K našim službám patří také asistence při registraci v porodnici a výběr porodníka. Ženy, o které pečujeme, rodí v převážné většině případů s lékařem, který se o ně během těhotenství stará. Samozřejmostí je citlivý přístup lékaře během porodu a respekt k důstojnosti a individuálním potřebám rodičky.
 

Další informace o programu Materna II najdete v podrobném popisu našich členských programů, kde jsou také uvedeny podrobnosti programu Materna I, který obsahuje pouze zajištění předporodní péče a porodní péče v něm není zahrnuta.

Pokud máte zájem o některý z našich programů Materna, budeme rádi, když nás kontaktujete prostřednictvím call centra na na +420 235 360 133 nebo emailem na memberships@canadian.cz

Články a novinky

Novinka

Nová mobilní aplikace myCANADIAN

Novinka

Otevírací doba - léto 2020

Článek

Kinetóza. Jak se připravit na cestování s dětmi

Článek

Rozhovor s Markétou Billovou pro časopis Finmag

Článek

Moje tělo po porodu – omyly, mýty, pravdy a polopravdy

Novinka

Léčebně preventivní péče – rozšíření provozu našich klinik

Článek

Hypertenze: Nenápadný zloděj zdraví

Článek

Moderní způsoby, jak zvládnout menstruaci

Novinka

Testujeme na přítomnost COVID-19 a protilátek

Nechte si posílat novinky