Virtuální klinika se mění na Lékař online 24/7

Novinka

18. 09. 2020

Rádi bychom Vás informovali o novinkách, týkající se služby Virtuální klinika a v oblasti digitalizace služeb Canadian Medical. Tato služba za poslední měsíce získala obrovskou pozornost tisíců uživatelů s velmi pozitivním hodnocením. Telemedicína prochází v současné době odbornou, veřejnou i politickou diskuzí a vzhledem k aktuálnímu dění se stala nedílnou součástí moderní zdravotní péče.

Jako největší poskytovatel prémiové ambulantní zdravotní péče, jejímž základem je 9 kamenných klinik a fyzická péče, vnímáme digitalizaci služeb jako nedílnou součást péče o naše klienty. Naším cílem je poskytnout klientům komplexní a efektivní zdravotní péči, kde telemedicína optimálně doplňuje fyzickou návštěvu u lékaře (tzv. digiphysical healthcare). Chceme tedy telemedicínu začlenit do již zaběhlé značky Canadian Medical, a ne ji budovat jako oddělený brand. Z tohoto důvodu již nebudeme nadále používat název Virtuální klinika, ale zavádíme službu Lékař online 24/7, nově ji najdete v mobilní aplikaci myCANADIAN nebo zde

Služba i nadále zůstává zdarma, pro klienty Canadian Medical s členstvím Premium, Gold, Platinum uzavřeným od 1. 4. 2020 v Canadian Medical a pro klienty bývalého EUC Premium s členstvím v podobě Bílé, Modré, Stříbrné a Zlaté karty.

 

Rozšířili jsme spektrum zdravotních témat, která můžete konzultovat

Kromě třiceti potíží jako jsou například bolest hlavy, astma, urologické či kožní potíže, které jste mohli dosud online konzultovat s našimi lékaři, nově zařazujeme dalších deset, které můžete vyřešit online. Konkrétně se jedná o tato témata: zácpa, deprese, výživové poradenství, ekzém, plísňová kožní onemocnění, problém s mužským genitálem, problém s ženským genitálem, krev ve stolici, infekce močových cest a problém s rukou.

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a pevně věříme, že budete se službou Lékař online 24/7 spokojeni.

 

Máte rýmu, bolest v krku či hlavy, kašel nebo si nejste jistí, zda nemáte příznaky Covid-19? Zeptejte se Lékaře online 24/7.

Články a novinky

Článek

Koronavirus v otázkách a odpovědích

Novinka

Testujeme na přítomnost COVID-19 a protilátek

Článek

Cítit se lépe, předcházet nemocem nebo zmírnit jejich průběh. Nejen proto má cenu dbát na správnou životosprávu

Článek

Předali jsme výhru v soutěži s Frekvencí 1

Novinka

V týmu CM vítáme novou nutriční terapeutku

Novinka

Získali jsme akreditaci

Článek

Srdeční choroby nepřicházejí samy. Doprovází je zvýšený cholesterol, obezita a nezdravý životní styl

Článek

Diabetes mellitus: Nevyzpytatelná hrozba s fatálními následky

Novinka

Změny týkající se Virtuální kliniky

Nechte si posílat novinky