Ondřej Jégl z CM převzal cenu profesora Kölbela v kategorii "Nelékařský personál"

Novinka

20. 11. 2018

Přinášíme tiskovou zprávu k letošnímu předávání výročních cen profesora MUDr. Františka Kölbela
ZA MIMOŘÁDNÝ PŘÍNOS PRO ZDRAVOTNICTVÍ EUC. 


Praha, 19. listopadu 2018

Zdravotnická skupina EUC se již potřetí stala generálním partnerem celostátní konference ambulantní péče. Letos se akce soustředila zejména na oblast diabetologie, praktického lékařství a etiky. Cenu za celoživotní dílo ve zdravotnictví si odnesla MUDr. Jarmila Hrušková z EUC Premium.

Stejně jako loni byly v rámci konference předány výroční ceny profesora MUDr. Františka Kölbela ZA MIMOŘÁDNÝ PŘÍNOS PRO ZDRAVOTNICTVÍ EUC. K tomuto ocenění jsou nominováni zdravotníci nejen pro jejich přínos v oblasti medicíny, ale i v ostatních oblastech profesního života, jako je kolegialita, nasazení či nadšení v práci a inovace. Letos zvítězila v kategorii Lékař MUDr. Jana Vyskočilová z EUC Kliniky Plzeň a v kategorii Nelékařský personál Bc. Ondřej Jégl z Canadian Medical

Speciální cenu, tedy za CELOŽIVOTNÍ DÍLO VE ZDRAVOTNICTVÍ získala MUDr. Jarmila Hrušková, internistka z EUC Premium, která i ve svém pokročilém věku stále pečuje o své pacienty. 

Ceny předala MUDr. Barbara Taušová, která vede odbornou radu EUC, společně s předsedou představenstva EUC Ing. Václavem Vachtou.

 

Skupina EUC: 

Zdravotnická skupina EUC tvoří největší síť ambulantních klinik v ČR. Je největším poskytovatelem ambulantní péče, prémiové péče, mamoscreeningu a lékařské péče pro zaměstnavatele. Od roku 2011 do roku 2017 investovala 544 milionů korun především do modernizace přístrojů, vzdělávání zaměstnanců a elektronizace systémů a služeb. V 28 zdravotnických zařízeních napříč ČR (včetně 10 prémiových), 19 lékárnách a 14 laboratořích zaměstnává 1886 lidí, kteří poskytnou péči 1,8 milionu pacientů ročně. Na podzim 2017 vydala jako první v sektoru zdravotnictví v ČR emisi dluhopisů, v celkovém objemu 1,4 miliardy korun.

Vice na www.euc.cz 

Fotogalerie

Články a novinky

Novinka

Nechte své děti očkovat proti COVID-19 v Canadian Medical

Novinka

Povinnost respirátorů na klinikách Canadian Medical

Článek

Impetigo – formy, příznaky a léčba

Článek

Boj s podzimními neduhy musí mít řád

Článek

Bolesti břicha a jejich příčiny

Novinka

Canadian Medical získalo řadu ocenění za kvalitu

Novinka

Canadian Medical očkuje proti COVID-19 i bez předchozí registrace

Článek

Operace bez nutné hospitalizace – jednodenní chirurgie se stává trendem i v České republice

Novinka

Představení vedoucích lékařů specializací Canadian Medical

Nechte si posílat novinky