Objednejte si převoz naší sanitkou

Novinka

18. 04. 2018

Pohodlný transport pro naše imobilní klienty.

Vážení klienti,

v rámci neustálého vylepšování našich služeb a komfortního zázemí pro naše klienty bychom Vás rádi informovali o možnosti převozu sanitkou v případě, že Vám zdravotní stav nedovoluje absolvovat potřebnou cestu běžným způsobem.

K dispozici máme jednu sanitku. Je zcela nová, moderně vybavená, která pro co nejpohodlnější a nejbezpečnější jízdu disponuje například sklopnou nájezdovou rampou pro transportní křeslo, jedním otočným a sklopným sedadlem pro pacienty v ambulantním prostoru a jedním pevným sedadlem (obě sedadla s opěrkou hlavy a loketními opěrkami) či plně polohovatelnými nosítky. Samozřejmostí jsou tříbodové bezpečnostní pásy a protismykový dezinfikovatelný materiál na podlaze, dále zvuková signalizace řidiči s tlačítkem, možnost klimatizace i topení atd.

Vůz se zkušeným řidičem, jenž absolvoval kurz pro dopravu nemocných a zraněných, je plně uzpůsoben k převozům imobilních pacientů z jednoho zařízení do druhého (například pokud potřebujete absolvovat rentgen či jiné vyšetření mimo CM). Po dobu vyšetření na Vás řidič sanitky počká a poté Vás odveze domů či kamkoli je třeba. Stejně tak je Vám sanitní vůz k dispozici, pokud budete potřebovat odvoz z domova do některé z našich poboček či do jiného zdravotnického zařízení. Jednoduše jsme schopní pohodlně Vás dovézt pod odborným dohledem, jste-li z jakéhokoli zdravotního důvodu imobilní, po závažném lékařském zákroku apod.

Jak probíhá objednání sanitky?

Stačí zavolat na naše call centrum + 420 235 360 133, sdělit své jméno, o jaký převoz, z jakého místa a kam se jedná a náš pracovník pro Vás převoz sanitním vozem zarezervuje dle Vašich potřeb.

Cena se odvíjí od počtu kilometrů, které se sanitkou ujedete. Pracovníci klientského centra Vám přibližnou cenu sdělí při objednání.

Upozornění: Naše sanitka slouží k převozu zraněných a nemocných (imobilních) pacientů, nesuplují však funkci rychlé ambulance.

Články a novinky

Novinka

Léčebně preventivní péče – rozšíření provozu našich klinik

Článek

Moderní způsoby, jak zvládnout menstruaci

Novinka

Testujeme na přítomnost COVID-19 a protilátek

Novinka

Léčebně preventivní péče o kojence a batolata v době mimořádných opatření

Článek

Jak vyzrát na křečové žíly? Pohybem i kompresními podkolenkami

Článek

Nezapomínejte na preventivní prohlídky

Článek

Syndrom polycystických vaječníků: Příčina neplodnosti a chybějící menstruace

Novinka

Informace o smlouvách uzavřených do 31. 3. 2020

Článek

Jak ustát jarní únavu?

Nechte si posílat novinky