Nedostatek vakcín k očkování proti COVID-19

Novinka

14. 05. 2021

Vážení klienti,

velice nás mrzí, že momentálně nemůžeme kvůli neprůhledným státním preferencím vyjít vstříc všem, kteří se na nás obracíte s požadavky na očkování proti COVID-19. 

Na rozdíl od původních slibů se totiž stát rozhodl preferovat velká očkovací centra a místo původně slíbených tisíců kusů, které bychom potřebovali, nám jich posílá pouze desítky, v lepším případě stovky. Boj se státní správou za větší dodávky vakcíny pro Vás, naše klienty, je těžký. My jej ale nevzdáváme. 

Včera jsme dostali příslib pravidelné dodávky očkovací látky. Její distribuce není v našich rukou, ale pokud k nám opravdu dorazí a situace se v našem očkovacím centru v Praze 6 - Veleslavíně změní, budeme Vás ihned informovat.

V tuto chvíli Vám můžeme nabídnout i naše další očkovací centra ze skupiny EUC. Stačí, když při registraci do systému Ministerstva zdravotnictví ČR zvolíte očkování v některé z EUC klinik v Praze, Plzni, Liberci nebo Ostravě. Případně si můžete vybrat velkokapacitní očkovací centra v Praze a v Brně.

Současně připomínáme, že očkování se i nadále řídí platnou metodikou Ministerstva zdravotnictví ČR a v tuto chvíli je možné očkovat pouze občany s českým zdravotním pojištěním, kteří spadají do vybraných věkových skupin, případně jsou indikováni lékařem, nebo vykonávají přesně specifikované profese.

Pokud se rozhodnete pro očkování v našem centru v Praze 6 - Vokovicích, budeme se na Vás těšit a uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým Canadian Medical

Články a novinky

Článek

Koronavirus: Aktuální otázky a odpovědi, přijatá opatření, informace o testování

Novinka

Nechte své děti očkovat proti COVID-19 v Canadian Medical

Novinka

Povinnost respirátorů na klinikách Canadian Medical

Novinka

Canadian Medical očkuje proti COVID-19 i bez předchozí registrace

Článek

Operace bez nutné hospitalizace – jednodenní chirurgie se stává trendem i v České republice

Článek

Očkování proti chřipce

Článek

Arytmie – druhy, příznaky a léčba

Článek

Nadýmání – příčiny, léčba a prevence

Článek

Alergie v létě a projevy na kůži: Rozhovor s dermatoveneroložkou MUDr. Helenou Michalíkovou

Nechte si posílat novinky