Léčebně preventivní péče – rozšíření provozu našich klinik

Novinka

02. 07. 2020

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali, že počínaje pondělím 20. 4. 2020 obnovujeme provoz nejen pediatrů, ale i praktických lékařů pro dospělé a ambulantních specialistů.

Péči poskytujeme za následujících pravidel:

  • Termíny pro neinfekční pacienty, prevence a očkování nabízíme v dopoledních hodinách, k léčebné péči používáme hodiny pozdější.
  • Na vyšetření se vždy objednejte, pracovníci našeho call centra jsou vyškoleni ve správném objednávání a zajišťují nutnou triáž ve spolupráci se zdravotníky.
  • Pokud budete mít symptomy, které by mohly souviset s onemocněním COVID či jste v karanténě, bude Vám nejdříve zorganizována distanční konzultace s lékařem.
  • Distanční konzultace a péče, které poskytujeme, jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. U samoplátců mohou být zpoplatněny, informujte se, prosím, při objednání.
  • Prosím, choďte v objednaný čas; pokud jdete k pediatrovi, tak pouze s dětmi, které jsou objednány, a jen s nutným doprovodem omezujeme takto počet kontaktů na recepcích a v čekárnách.
  • Přicházejte s rouškou či respirátorem. Na recepcích našich klinik si před vyšetřením můžete vyzvednout respirátor FFP2 ZDARMA.
  • Stomatologické oddělení je otevřené, fungujeme však v omezeném režimu. Provádíme preventivní prohlídky, řešíme akutní problémy (zbavujeme bolesti) - extrakci zubů, bazální endodontické ošetření. Neprovádíme plánované estetické a protetické ošetření (výplně, korunky, můstky, dentální hygiena).

Současná situace není překážkou pro péči o naše pacienty včetně očkování za dodržení všech protiepidemických opatření.

Řídíme se doporučením České vakcinologické společnosti, která shodně s americkým CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) upozorňuje, že významné odkládání aplikace některých vakcín může vést ke katastrofálním následkům v podobě rozvoje dalších souběžně probíhajících epidemií, především spalniček a černého kašle, které mohou ohrozit životy dospělých i dětí. Aktuálně doporučujeme též očkování proti klíšťové encefalitidě.

Jsme vám plně k dispozici jak v dočasně upravených ordinačních hodinách našich klinik, tak ve formě telefonických konzultací.

Tým Canadian Medical

Články a novinky

Novinka

Očkování proti COVID-19 - cizí státní příslušníci

Novinka

Povinnost respirátorů na klinikách Canadian Medical

Novinka

Testujeme na přítomnost COVID-19 a protilátek

Novinka

Nová mobilní aplikace myCANADIAN

Článek

Koronavirus: Aktuální otázky a odpovědi, přijatá opatření, informace o testování

Novinka

Mimořádné omezení provozu klinik a klientské linky 14. - 17. 5. 2021

Článek

Svrab - přenos, léčba a prevence

Článek

Koronavirus v otázkách a odpovědích

Článek

Ionizační kartáček na zuby: Skutečně funguje? Odpovídá MDDr. Zdeněk William Pelc, MBA

Nechte si posílat novinky